XS Rotaļlietas meklē zvaigznes!

Aizraujošs konkurss* bērniem – “XS Rotaļlietas Videoblogers 2018”!
Izveido rotaļlietas iepazīšanās videoklipu un sūti to uz adresi videoblogers@xsrotallietas.lv ar norādi “videoblogers” līdz 03.01.2018.!
2018. gada 05. janvārī starp visiem dalībniekiem mēs izvēlēsimies 5 laimīgos, kuri tiks nominēti par “XS Rotaļlietas Videoblogeri 2018”!
Kļūsti par XS Rotaļlietas zvaigzni un esi pirmais, kurš savā īpašumā saņems pašas jaunākās rotaļlietas!

*Sīkāku informāciju par konkursa nosacījumiem meklējiet tīmekļa vietnē xsrotallietas.lv/videoblogers2018 vai Facebook lapā.

 

Konkursa noteikumi *:

Konkurss "XS Rotaļlietas Videoblogers 2018"!

Konkursa organizētājs ir SIA ANVOL, turpmāk – izpildītājs.

 

Kā piedalīties:

Izveido videoklipu par rotaļlietu un nosūti uz adresi videoblogers@xsrotallietas.lv ar norādi  "videoblogers”.

Konkursa ilgums:

01.11.2017 – 03.01.2018.

Nosūtot videoklipu konkursam, jūs piešķirat tiesības izpildītājam izmantot to un izplatīt izpildītāja mediju kanālos, piemēram:

• tīmekļa vietne xsrotallietas.lv,

• Facebook lapa XSRotallietas

• XS Rotaļlietas e-pasta jaunumos

• XS Rotaļlietas Youtube kanālā www.youtube.com/user/Toyslv 

 

Uzvarētāji un balvas:

"XS Rotaļlietas Videoblogers 2018" titulu iegūs līdz pieciem bērniem, kuri tiks paziņoti 2018. gada 05. janvārī! Uzvarētāji balvā saņems iespēju būt pirmajiem, kas savā īpašumā iegūs jaunāko un stilīgāko rotaļlietu, par kuru būs jāveido videoklips. Konkursa izpildītājam ir tiesības izmantot uzvarētāju izgatavotos videoklipus visos iepriekš  minētajos izpildītāja mediju kanālos. Īpaši nosacījumi tiks atrunāti starp konkursa izpildītāju un uzvarētāju vecākiem vai viņu likumīgiem pārstāvjiem.

 

Konkursa balvas netiek aizstātas ar cita veida balvām un netiek atlīdzinātas skaidrā naudā. Konkursa uzvarētājiem ir tiesības jebkurā brīdī atsaukt sevi no „XS Rotaļlietas Videoblogers 2018” titula bez jebkādiem pienākumiem.