SYLVANIAN FAMILIES Tuxedo melnbalto kaķu ģimene

SYLVANIAN FAMILIES Tuxedo melnbalto kaķu ģimene

Bildes

Ģimenes dzīvo Silvānijas ciemā, kur ikviens priecājas par dabas pasauli. Baudot ikdienas dzīvi komfortā, kur ģimenes var atklāt dažādus spēļu modeļus un radīt paši savus stāstus.
Kas ir Silvānijas ģimenes?

Kopš 1985. gada Silvānijas ģimenes ir kļuvušas populāras visā pasaulē. Nostaļģisko rotaļu grupu iecienījuši dažāda vecuma cilvēki. Balstoties uz trim jēdzieniem - daba, ģimene un mīlestība - bērni var likt lietā iztēli un mācīties rūpēties par citiem un dalīties ar citiem. Silvānijas ģimenes palīdz bērniem apgūt pamata sabiedrības prasmes.

Tiek piedāvātas dažādas mājas, veikali, mēbeles un dažādi aksesuāri ar rūpīgi izstrādātām detaļām. Katrai figūrai ir rūpīgi izstrādāta forma un lielums. Figūriņas ir izstrādātas tā, lai bērniem būtu patīkami tās ņemt rokās.

Spēles vērtība

Silvānijas ģimenes ir nezūdoša vērtība ar draudzīgu pieeju ikvienam. Spēlei ir daudz dažādu aspektu, kas ļoti patīk meitenēm, piemēram, spēlēšanās ar lellēm, mājas dekorēšana, mēbeļu vākšana, un drēbju maiņa. Šeit nav likumu vai norāžu, kā bērniem izdomāt pašiem savus stāstus.
Lasīt vairāk
Paslēpt
  • Apskati arī šīs preces
  • Atsauksme
SYLVANIAN FAMILIES Bāka

SYLVANIAN FAMILIES Bāka

Cena: €69,99
Sylvanian Families Māja

Sylvanian Families Māja

Cena: €39,99

Rakstīt atsauksmi

Atsauksme par: SYLVANIAN FAMILIES Tuxedo melnbalto kaķu ģimene

Sniedziet savu vērtējumu šai precei. *

  1 2 3 4 5
Kvalitāte
Cena