Galda spēle Uzzīmē un uzmini ABRA, latv.val.

Galda spēle Uzzīmē un uzmini ABRA, latv.val.

Bildes

Spēli var spēlēt 3 – 8 spēlētāji. Ja spēlē piedalās vairāk kā 4 dalībnieki, tad tiek veidotas komandas. Vecums 5+. Spēlē ietilpst 300 sakāmvārdi un parunas, spēleslaukums, 4 ejamie kauliņi, 100 kartītes, 1 zīmulis, 1 blociņš.
Latviešu tautas parunas un sakāmvārdi ir daļa no mūsu folkloras mantojuma.
Tajās atainotas cilvēku dzīves pieredze un gudrība, kas tika nodota no paaudzes paaudzē. Piedāvajot Latviešu tautas parunu un sakāmvārdu spēli ZĪMĒJAMĀ ABRA, šo latviešu tautas folkloras mantojuma daļu mēs atraktīvā veidā vēlamies nodot mūsu spēlētājiem. Katrā no mums mīt arī mākslinieks, ne vien teicējs. Spēlējot šo spēli, būs iespēja apgūt mūsu senču gudrību un nodemonstrēt savu mākslinieka talantu.


Spēlē tiek izmantota oriģinālā rakstība un valodas izteiksme, līdz ar to spēle iegūst ne tikai garīgi attīstošu nozīmi, bet arī ieskatu tautas kultūras mantojumā un valodas attīstībā. Valodas izteiksmes un gramatiskā forma var neatbilst mūsdienu latviešu valodas standartiem. Šī spēle ir radīta, lai veicinātu latviešu tautas parunu un sakāmvārdu popularizēšanu gan bērnu, gan pieaugušo vidū.
Lasīt vairāk
Paslēpt
  • Apskati arī šīs preces
  • Atsauksme

Rakstīt atsauksmi

Atsauksme par: Galda spēle Uzzīmē un uzmini ABRA, latv.val.

Sniedziet savu vērtējumu šai precei. *

  1 2 3 4 5
Kvalitāte
Cena