Filly Winter Wedding Poniju pāris

Filly Winter Wedding Poniju pāris

Bildes

Brīnišķīga diena Filly pasaulē! Katrs no Filly iemītniekiem ir aizrauts, jo šodien ir lielā diena - ziemas kāzas. Tik romantiski! Tās ir apvienotas vairākas kāzas. Skaistie pāri no visas Filly pasaules sapulcējušies, lai teiktu "Jā" viens otram un solītu mūžīgu mīlestību.

Filly patiesi zina, ko nozīmē romantika. Pāri ir no dažādām Filly paraļvalstīm, kas atrodas Filly pasaulē. Princešu, Feju, Vienradžu, Elfu un Burvju karaļvalstīm. Ceremonija notiks ārā, skaistajā pilī, kur viss ir klāts mirdzošā ledū, un visi Filly, no dažādām vietām, nāks apsveikt pārus. Visi izskatās apburoši, bet līgavas un līgavaiņi īpaši saposušies. Līgavas ejot izskatās īpaši apburoši, skaistāk kā jebkad un līgavaiņi skatās uz savām līgavām ar starojošu prieku. Dažiem no viesiem acīs mirdz laimes asaras - pasaka ir kļusvusi par realitāti!


Pēc ceremonijas sākas svinības, un neticēsiet savām acīm! Kāzu kūka ir milzīga un maģiski maina garšu, pielāgojoties katra viesa mīļākajai garšai! Visas skaistās dekorācijas ir veidotas no ledus un sniega, šķiet pati daba svin šo laimīgo notikumu! Romantiskā ceremonija ilgst 7 dienas un 7 naktis un visi viesi pavada laiku lieliski. Pasteidzies! Maģiskā ziemas kariete gaida, lai aizvestu uz Filly pasaules ziemas kāzām!

Lasīt vairāk
Paslēpt
  • Apskati arī šīs preces
  • Atsauksme
DRACCO Taureņi 2gb

DRACCO Taureņi 2gb

Cena: €8,59
DRACCO Poniju kompl, 3gb

DRACCO Poniju kompl, 3gb

Cena: €7,89
Filly STARS Komplekts

Filly STARS Komplekts

Cena: €5,49

Rakstīt atsauksmi

Atsauksme par: Filly Winter Wedding Poniju pāris

Sniedziet savu vērtējumu šai precei. *

  1 2 3 4 5
Kvalitāte
Cena