par piegādi

Cik ātri es saņemšu savu pasūtījumu?

Pasūtījumi noformēti darba dienās līdz plkst. 13:00 tiek piegādāti 1 - 5 darba dienu laikā pēc pasūtījuma apstiprinājuma saņemšanas.

Ja preci var "Ielikt grozā", tas nozīmē, ka tā ir pieejama, un jums tiks piedāvāts noformēt un apmaksāt pirkumu. 
Ja precei ir norāde "pēc pasūtījuma" vai pasūtījums noformēts svētku dienās, apstrāde un piegāde var aizņemt ilgāku laiku (līdz 10 darba dienām). Pēc preču saņemšanas noliktavā xsrotallietas.lv informē klientu, kad var noformēt pirkumu.

Ko nozīmē "Bezmaksas piegāde pirkumiem virs 20 "?

Ja pirkuma summa pārsniedz 20 , tad piegāde uz Omniva, un DPD Pickup ir bezmaksas. Ja pirkuma summa ir zem 20 €:

  •  Omniva termināļi - 2.90 . Vietu saraksts šeit >>  

  • DPD Pikup punkti - 2.90 . Saņemšanas punktu saraksts šeit >>
  

Maksas piegāde "Kurjers" (I-V, 9:00-17:00) uz Klienta norādīto adresi ir maksas pakalpojums. Pasūtījuma summai jābūt ne mazākai par 30 EUR.
Rīga - 3 €;  Rīgas rajons un lielākās Latvijas pilsētas - 4.50 €; Latvijas novadi un pagasti - 5.50 €

Klientu datu izmaiņas tiek pieņemtas tikai pasūtījuma dienā līdz plkst. 15:30. Izdevumus par nepareizas piegādes informācijas sniegšanu, vai novēlotu informācijas maiņu apmaksā klients. Uzmanību! Svētku dienu dēļ piegādes grafiks var mainīties.

Es esmu reģistrēts lietotājs, bet ne uz visām precēm darbojas atlaide 10%

10% atlaide ir spēkā visām precēm ar regulāro cenu. Atlaides netiek summētas.

Kā notiek pirkuma apmaksa?

Visas preces ar norādi "Ielikt grozā" ir uzreiz pieejamas noliktavā. Lai apmaksātu pirkumu, norādiet maksājuma veidu "Maksāt ar kredītkarti" vai izvēlieties atbilstošu internetbanku. Maksājums tiek veikts tieši bankas mājas lapā. Jums tiks piedāvāts ievadīt savas kartes informāciju / interneta bankas ieejas paroli. Pārbaudiet datus un nospiediet "Maksāt" pogu. Pēc pārskaitījuma veikšanas tiksiet novirzīts atpakaļ uz veikalu. 

Maksāt ir iespējams, izmantojot kredītkartes VISA un MasterCard. Internetbankas maksājumi pieejami norādīto banku klientiem:

Vai pirkumu var apmaksāt arī skaidrā naudā saņemšanas brīdī?

Apmaksāt pirkumu skaidrā naudā ir iespējams, tad, kad ir izvēlēts piegādes veids "Kurjers", un ja pirkuma summa ir virs 30 €.

Kā es varu atgriezt vai apmainīt preci?

Preci var atgriezt 14 dienu laikā no pirkuma brīža. Lūdzu iepriekš rakstiet e-pastu uz eveikals@xsrotallietas.lv, un 24 stundu laikā jūs saņemsiet atbildi un atgriešanas/apmaiņas instrukciju atkarībā no izvēlētā piegādes veida. Vairāk informācijas šeit.