Chicco Karuselis gultiņai "Sarkangalvīte"

Chicco Karuselis gultiņai "Sarkangalvīte"

Bildes

Karuselim skan klusinātas melodijas, spīd maiga gaismiņa un varoņi lidinās gaisā, stimulējot jaundzimušā redzes un dzirdes uztveri. Trīs koši varoņi rotē mūzikas pavadībā. Karuseli darbina pulksteņa mehānisms: tas ir jāuzvelk ar mūzikas lādītes atslēgu.
Salikšanas instrukcija:
Piestipriniet karuseli tikai ar tiem materiāliem un stiprinājumiem, ko noteicis ražotājs. Aizliegts izmantot garus vadus un savilcējus. Saliekot rotaļlietu, sekojiet līdzi ilustrācijām.
1. Uzstādiet stiprinājumu pie gultiņas malas un pieskrūvējiet to cieši, tā lai stabili un blīvi turētos pie gultas malas. (Attēls nr.1).
2. Ievietojiet rāmi līdz pamatnei tā, lai izliektā daļa būtu pavērsta uz gultiņu. Pareizi nofiksējot dzirdēsiet klikšķi. (Attēls nr.2).
3. Piestipriniet muzikālo kastīti, kas līdzinās mājiņai, pie rāmja, tā lai mājiņa būtu pavērsta ar skatu uz gultiņas pusi. Mūzikālo kastīti var piestiprināt arī pie gultiņas malas (Attēls nr.C2). Šajā režīmā apakšējo āķīti ievietojiet mājiņā. Lai nolaistu āķīti, un piekārt stiprinājumu ar rotaļlietām, nospiediet pogu, kas atrodas otrpus mājiņai.
4. Izveriet auklu iekarināmajā rotaļlietā (Attēls A3), kronšteina atverē (Attēls B3).
5. Piestipriniet karkasu ar piekarināmajām mantām pie āķīša, kas atrodas mājiņā (Attēls 1,4).
Lai ieslēgtu rotaļlietu, nepieciešams uzgriezt mājiņas mehānismu (Attēls 1,5).
Rezultātā iekarinātās rotaļlietas sāks griezties mūzikas ritmā. Lai izslēgtu, nepieciešams pagriezt pretējā virzienā uzgriežmo režīmu.

Lasīt vairāk
Paslēpt
  • Apskati arī šīs preces
  • Atsauksme
JANOD "Konfetti" Klavieres

JANOD "Konfetti" Klavieres

Cena: €109,00
JANOD Magnētiska tāfele

JANOD Magnētiska tāfele

Cena: €109,00

Rakstīt atsauksmi

Atsauksme par: Chicco Karuselis gultiņai "Sarkangalvīte"

Sniedziet savu vērtējumu šai precei. *

  1 2 3 4 5
Kvalitāte
Cena