Chicco Elektroniskie svari

Chicco Elektroniskie svari

Bildes

Ar ergonomiski veidotajiem „Chicco” digitālajiem elektroniskajiem mazuļu svariem „Baby Comfort” varat svērt mazuli jau kopš dzimšanas, svaru rādījumi iespējami diapazonā no 20 g līdz 20 kg. 10 g intervāls uzrāda pat vismazākās masas pārmaiņas.

Izmērs: 65,4 x 39 x 8,8 cm

Svari ir ērti lietojami, tiem ir izsmalcināta vibrāciju slāpēšanas programma, kas stabilizē rādījumu, lai ātri un precīzi noteiktu mazuļa masu arī tad, ja viņš kustas. Šķidro kristālu ekrāns ļauj vienkārši un ātri nolasīt rādījumu. Jaunākā mērījuma atmiņas funkcija ir noderīga un praktiska. Īpaši garais paliktnis ļauj pilnīgi noguldīt bērnu svēršanas laikā. Uz paliktņa ir nodrukāts lineāls, lai izmērītu mazuļa aptuveno garumu līdz 55 cm.

Specifikācijas

Svaru slēdzene (vibrāciju slāpēšana)
Automātiska izslēgšanās pēc 30 sekundēm
Taras poga T
Jaunākā rādījuma saglabāšana atmiņā
Bateriju izlādes indikators
Pārslodzes indikators
Izgaismots šķidro kristālu ekrāns
Komplektā iekļautas divas AAA 1,5 V baterijas


Chicco observatorija sadarbībā ar māmiņām, pediatriem, pieredzējušiem zīdaiņu un bērnu aprūpes speciālistiem, asociācijām un bērnudārziem vēro bērnu attīstību viņu pirmajos dzīves gados ar mērķi piedāvāt vienkāršus, uzticamus un kvalitatīvus produktus, kuri būtu piemēroti katrai bērna attīstības fāzei jau sākot no dzimšanas. Ražotājs: Chicco (Itālija).

Lasīt vairāk
Paslēpt
  • Apskati arī šīs preces
  • Atsauksme
Chicco Maģiskā lampa

Chicco Maģiskā lampa

Cena: €49,00
Chicco Step Up Termoss

Chicco Step Up Termoss

Cena: €43,95

Rakstīt atsauksmi

Atsauksme par: Chicco Elektroniskie svari

Sniedziet savu vērtējumu šai precei. *

  1 2 3 4 5
Kvalitāte
Cena