+371 20 25 28 28 eveikals@xsrotallietas.lv

Bunchems Dadžu radošais komplekts

Bunchems Dadžu radošais komplekts

Komplektā: 60+ gabali, instrukcija. Visus modeļus nevar izveidot vienlaicīgi. Brīdinājums! Nav piemērots bērniem jaunākiem par 3 gadu vecumu, aizrīšanās, nosmakšanas risks, satur sīkas detaļas.

Ieteicamais vecums bērniem no 4+ gadu vecuma.
Uzmanību! Nepieciešama pieaugušo uzraudzība. Neizmantojiet produktu tuvu atklātai liesmai vai karstumā. Izņemiet no visiem iepakojumiem pirms dodiet bērnam, iepakojums nav rotaļlieta. Saglabājiet iepakojumu, turpmākai informācijai. Krāsas un saturs var atšķirties no uz iepakojuma norādītā. Pieaugušajiem regulāri jāpārbauda rotaļlieta, ja tiek atrasts kāds bojājums vai defekts, pārtrauciet to lietot, novietojiet bērnam nesasniedzamā vietā. Pieskatiet bērnus, kad tie rotaļājas. Rotaļlieta var ieķerties mīkstos audumos un matos, uzmanieties. Ieteikums kā izņemt dadzi no matiem: iesmērējiet matus ar matu kondicionieri vai eļlu, izķemmējiet no matu galiem izveidojušos mezglus un uzmanīgi ar pirkstu galiem velciet dadzi ārā no matiem. Neatstājiet uz ilgu laiku matos. Neēdiet rotaļlietu. Neļaujiet saskarties ar ļoti aukstiem vai karstiem priekšmetiem.

Saspiediet visus dadžus kopā, lai tie nepazustu. Rezultāts var atšķirties no ilustrācijās norādītā. Ražotājs: Spin Master International, S.A.R.L. Izgatavots Ķīnā.
Lasīt vairāk
Paslēpt
  • Apskati arī šīs preces
  • Atsauksme
Schleich Bruņinieku pils

Schleich Bruņinieku pils

Cena: €160,00
LEGO CITY Gaisa spēku bāze 60210

LEGO CITY Gaisa spēku bāze 60210

Cena: €84,99
JAUNUMS

Rakstīt atsauksmi

Atsauksme par: Bunchems Dadžu radošais komplekts

Sniedziet savu vērtējumu šai precei. *

  1 2 3 4 5
Kvalitāte
Cena